Hakkımızda

Hazır Tedarik ticari faaliyetlerine başladığı 2023 yılı itibariyle sektöre yeni bir soluk getirmiş; ev dışı tüketim sektöründe üretici ve işletmeler arasında köprü görevi görerek, işletmelerin günlük operasyonlarında ihtiyaç duydukları her türlü sarf ürününün satış, tedarik, dağıtım ve lojistik hizmetlerini sunmaktadır.

Otel, restoran, kafe, pastane, yemek şirketleri, kurum/ofis ve resmi kuruluşlar gibi ev dışı tüketim sektörünü oluşturan birçok profesyonel müşteri ile çalışmakta, müşterilerinin işletmelerini en etkin ve profesyonel şekilde yönetmeleri için işin tedarik zinciri yönetimini de üstlenerek en doğru iş ortağı olmak üzere hizmet vermektedir.

Hazır Tedarik, tedarik gücü, müşteriye özel çözümler üreten yapısı, güçlü dağıtım altyapısı ve zengin ürün portföyü ile siz değerli sektör paydaşlarına en iyiyi sunmayı hedeflemektedir.

Misyonlarımız

  • Doğru Ürün
  • Uygun Fiyat
  • Hızlı Teslimat
  • Güvenilir Danışmanlık

Vizyonumuz

Müşteri odaklı çözümler üreterek sektördeki standartları belirlemek ve sürdürülebilir bir gelecek için yenilikçi adımlar atmak. İş ortaklarımızın ve çalışanlarımızın başarısını destekleyerek toplumsal kalkınmaya katkı sağlamak ve sektörümüzde öncü bir rol üstlenmek.

Scroll to Top